خانه پیش ساخته و کاربرد آن در صنعت معماری و ساختمان سازی

خانه آرامش بخش ترین مکان در این دنیاست و برای هر کسی، داشتن چنین فضایی دارای اهمیت است. انسان با حضور در محیطی که دارای چهار دیواری و سقف باشد، احساس امنیت کرده و هر تلاشی برای زیبا تر ساختن و افزایش کیفیت محل زندگی اش می کند. اگر با این دیدگاه به گذشته نگاه کنید، متوجه می شوید که تا کنون بشر برای تغییر دادن و بهتر کردن خانه و کاشانه اش چه تغییراتی را ایجاد کرده و هر چه زمان می گذرد از تکنولوژی ها و روش های جدید تری برای ساخت یک فضای امن استفاده نموده است. امروزه خانه پیش ساخته یکی از متداول ترین امکاناتی هستند که از طریق آن ها می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی صاحب یک چهار دیواری امن شد. ساختمان پیش ساخته از جمله بهترین دستاورد ها در حوزه ی معماری و صنعت ساختمان است که با کاربرد های گسترده ی خود و سهولت آماده سازی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها شده است، البته بسیار مهم است که به این نکته توجه شود که این سازه در چه مکان هایی و برای چه مصارفی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله، کبیر پانل به صورت مفید و مختصر به توضیح در مورد خانه پیش ساخته می پردازد.

سهولت حمل و جابه جایی و استقرار انواع خانه پیش ساخته

همان طور که قبلا گفته شد، تولید انواع ساندویچ پانل قابل استفاده دز ساخت سازه هایی نظیر کانکس و ساختمان های پیش ساخته از جمله مهم ترین خدمات شرکت ما می باشد و از مدل های مختلف این متریال بنا بر نوع کاربرد و میزان نیاز در بخش های مختلف خانه پیش ساخته استفاده می گردد. قسمت های متفاوت خانه پیش ساخته در محیط کارخانه به صورت جداگانه تولید می شوند و قابلیت اتصال و مونتاژ شدن در هر محیطی مد نظر فرد خریدار را دارند؛ بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول قابلیت انتقال و جا به جایی آسان و سریع آن است.

خانه پیش ساخته، گزینه ی پیشنهادی کبیر پانل به متقاضیان محترم

مجموعه ی تولیدی کبیر پانل با هدف تامین رضایت مشتریان و مخاطبان محترم، همواره سعی در معرفی  و ارائه ی بهترین ها داشته و در صورت نیاز آنان به خرید خانه پیش ساخته، پیشنهاد می نماید که نوعی را خریداری نمایند که در ساخت سقف و دیواره های آن از ساندویچ پانل و کامپوزیت های آلومینیومی استفاده شده باشد. از ویژگی های مثبت این سازه می توان به سبک وزن بودن آن اشاره داشت که تاثیر مستقیمی بر سهولت جا به جایی خواهد داشت. ساختمان پیش ساخته در عین حال که سبک می باشد از کیفیت و استحکام کافی نیز برخوردار است. همچنین با بهره مندی از خصوصیات مهم دیگری نظیر عایق بودن در برابر گرما، سرما، رطوبت و صدا ، مستحکم بودن در برابر زلزله و سرعت نصب و اجرا اولین گزینه ی انتخابی متقاضیان است.

استفاده از ساختمان پیش ساخته برای چه فضاهایی مناسب تر است؟

با خرید کانکس و خانه پیش ساخته، به منظور ایجاد یک مکان سر پوشیده در ویلا، باغ، زمین، محیط کارگاه یا کارخانه و یا راه اندازی مدرسه، نماز خانه، دستشویی های سیار، استخر، سالن ورزشی و …. بسیاری از دردسر های ساخت و ساز ساختمانی را متحمل نخواهید شد و همچنین با توجه به صرف وقت بسیار کم برای نصب آن، در هزینه های مالی و بودجه ی شما نیز صرفه جویی می گردد؛ بنابراین با توجه به شرایط زندگی امروزی و افزایش روز افزون هزینه ها استفاده از کانکس ها و ساختمان های پیش ساخته ی ساخته شده از ساندویچ پنل و سایر متریال هایی نظیر پلاستیک، شیشه و  ….. بسیار انتخاب مناسبی خواهد بود و مخصوصا در بسیاری از مناطق جغرافیایی کوهستانی، کویری و …. که به عنوان نقاط صعب العبور و دور افتاده شناخته می شوند، راه اندازی پروسه ی ساخت بنا با استفاده از متریال های رایج نظیر آجر، سفال، بلوک های سیمانی و ….. بسیار سخت است؛ زیرا برای انتقال این مصالح احتیاج به صرف وقت بیشتر و هزینه ی بیشتر می باشد اما در صورتی که از خانه پیش ساخته استفاده شود، کلیه ی مراحل تولید در محل دیگر اتمام یافته و تنها باید برای مونتاژ آن در مکان مورد نظر اقدام گردد. بر این اساس اگر بنا بر شرایط منطقه ی جغرافیایی، ساخت ساختمان به روش های مرسوم توجیه اقتصادی نداشته باشد، استفاده از انواع ساختمان پیش ساخته پیشنهاد می گردد.

قیمت خانه پیش ساخته

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع خانه پیش ساخته، قیمت و شرایط خرید از طریق شماره های موجود در این سایت، با کارشناسان فروش شرکت کبیر پانل تماس حاصل نمایید.